Beyonce i Jay Z połączyli siły na polu zawodowym!

Na ten album czekaliśmy kilka lat. O tym, że Beyonce i Jay Z stworzą wspólny krążek mówiło się, od kiedy razem wyruszyli w trasę koncertową. W końcu się udało! Podczas koncertu na Wembley para ogłosiła, że właśnie w tym momencie krążek „Everything Is Love”, wydany pod nazwą The Carters, jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Ta informacja na pewno ucieszyła polskich fanów, którzy Królową Popu i Króla Rapu usłyszą już 30 czerwca na PGE Narodowym, w ramach trasy On The Run II. Już teraz wiadomo, że krążek przewróci rynek muzyczny do góry nogami. ‘Everything Is Love’ promuje singiel ‘Apeshit’, do którego ekstrawagancki klip nakręcono we wnętrzach paryskiego muzeum Luwr – przed obrazem Mona Lisy, posągiem Venus z Milo, Nike z Samotraki czy Wielkiego Sfinksa sprzed 4 tysięcy lat.  Reżyserii dzieła podjął się Ricky Saiz, z którym Beyonce pracowała już przy teledysku “Yoncé” w 2013 roku. Obraz w serwsie YouTube przez pierwszą dobę obejrzano ponad 7 milionów razy i wcale nas to nie dziwi – ten teledysk to mistrzostwo świata. Jeżeli kiedykolwiek wydawało Wam się, że nic Was już nie zdziwi to teledysk The Carters może szybko wyprowadzić Was z błędu.

Dla wszystkich oczekujących wersji fizycznej mamy dobrą wiadomość: album okaże się już wkrótce,a już teraz można go odsłuchać zarówno na Spotify i Tidal. Dodatkowo posiadacze Tidala mogą cieszyć się dodatkowym, dziesiątym utworem na płycie.