Fot. Materiały prasowe

blackbear zapowiada nowy album singlem „queen of broken hearts”

W serwisach cyfrowych pojawił się najnowszy singiel blackbeara – „queen of broken hearts”. Utwór zapowiada nowy album artysty, „everything means nothing”. Premiera krążka zaplanowana jest na 21 sierpnia 2020.

„queen of broken hearts” – napisane przez blackbeara, wyprodukowane wspólnie przez artystę oraz Andrew Goldsteina – to połączenie świetnego songwritingu z przyciągającą uwagę melodią oraz hookiem, który bardzo szybko zapada w pamięć.Singiel przedstawia media społecznościowe jako wroga numer jeden. W nowym utworze blackbear przygląda się jasnemu światłu ekranów, opowiada o uzależnieniu od lajków oraz jak przenosimy ten zły nawyk na relacje z innymi ludźmi. „Jestem mediami społecznościowymi i złamię ci serce” – podsumowuje artysta.

„queen of broken hearts” to pierwsza oficjalna zapowiedź nowego albumu blackbeara, „everything means nothing”. Na krążek trafi 12 utworów, w tym wielki hit „hot girl bummer” (ponad miliard streamów, 11. miejsce Billboard Hot 100 i status platyny w USA).

blackbear w swojej twórczości umiejętnie łączy chwytliwy pop, hip-hop oraz alt-R&B. Do tej pory artysta wydał pięć albumów, w tym „digital druglord” w 2017 (złoto w USA) oraz „ANONYMOUS” – 36. pozycja Billboard 200. Na koncie ma współpracę m.in. z Pharellem Williamsem i Linkin Park. Jest współautorem wielkiego hitu Justina Biebera „Boyfriend” (6x platyna). blackbear otwarcie wypowiada się na temat zdrowia psychicznego, walce z depresją: – Chciałbym inspirować wszystkich do tego, by nie przepraszali za to, kim naprawdę są.

„everything means nothing” – premiera 21 sierpnia!