Mad-Music.pl

Bovska jako piąta gwiazda Juwenalia UEK 2017!

JuwenaliaUEK_Bovska

Rzesza juwenaliowych fanów wypowiedziała się jasno. Chcemy więcej gwiazd! Organizatorzy Perła Juwenaliów UEK odnieśli się do prośby pozytywnie i nie zwolnili tempa ogłaszania kolejnych artystów. Kolejną gwiazdą, która wystąpi na Scenie Perła 18 maja będzie Bovska! My już nie możemy się doczekać tego co wydarzy się wówczas na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Bovska to zdecydowanie jeden z najważniejszych debiutów 2016 r. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty, „Kaktus”, został wyprzedany 2 dni po premierze! Utwory Bovskiej jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie odtworzono je ponad 10 MILIONÓW razy. Ta liczba stale rośnie! Bovska jest współautorką swojej debiutanckiej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. Singlowa piosenka „Kaktus”, która podbiła serca publiczności, stała się motywem przewodnim czołówki serialu TVN „Druga Szansa”, w którym główną rolę gra Małgorzata Kożuchowska. Artystka otrzymała również Złotą płytę za sprzedaż ponad 10.000 egzemplarzy singla „Kaktus”.

Bovska ma za sobą występy
na najważniejszych Festiwalach w kraju: Open’er, Orange Warsaw Festival, Slot Art. Festiwal, Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu,
a przed nią jeszcze mnóstwo letnich koncertów.

Miniony rok może więc zaliczyć do niezwykle udanych, co wcale nie sprawiło, że spoczęła na laurach. Premierę drugiego albumu, zatytułowanego „Pysk”, zapowiada już na 31 marca! Podobnie jak w przypadku albumu „Kaktus”, Bovska jest współautorką swojej nowej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim.

Bilety Koncert Główny Perła Juwenaliów UEK wciąż dostępne w II puli do kupienia na portalu eBilet, w salonach Empik oraz w Klubie Studenckim zaUEK na Kampusie UEK.

Ceny biletów:
Student UEK – 20 PLN
Student – 25 PLN
Normalny – 30 PLN

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama