Daria Zawiałow wraca na trasę!

Jedna z ciekawszych wokalistek młodego pokolenia, Daria Zawiałow, nie zwalnia tempa! Właśnie ogłosiła drugą część swojej trasy koncertowej, Helsinki Tour.

Helsinki tour to cykl koncertów promujących drugi album Darii, zatytułowany również „Helsinki”. Płyta została przyjęta wyjątkowo dobrymi notami, a fani wprost nie mogli doczekać się kolejnych koncertów wokalistki, stąd decyzja o kontynuowaniu koncertów. Pierwsza odsłona trasy Helsinki Tour szybko się skończyła pozostawiając po sobie spory niedosyt. Większość koncertów się wyprzedała i nie wszyscy chętni mieli szansę usłyszeć „Helsinki” w koncertowej odsłonie. Daria postanowiła wyjść temu niedosytowi naprzeciw: „Zapraszam Was na 2 część trasy koncertowej promującej mój nowy album ”Helsinki”. Wraz z zespołem szykujemy dla Was coś mega specjalnego! Wystąpimy tylko w kilku Polskich miastach, w dużych salach, gdzie będziemy mieli możliwość, zaprezentować Wam nie tylko te piosenki, które jeszcze nie były przez nas grane w wersjach live, ale także nowości oraz widowiskowe wizualizacje świetlne!  Nie zabraknie także dobrze Wam znanych już utworów z obu naszych płyt czyli z A Kysz oraz z Helsinek”.

Darię z zespołem będzie można usłyszeć w Krakowie, Opolu, Katowicach, Warszawie, Łodzi, Gdańsku i Wrocławiu. Bilety na koncerty dostaniecie na stronie TicketMaster a także w punktach dystrybucyjnych.