Debiutancka EP-ka Moniki Lewczuk – PREMIERA

image004

Nowoczesna popowa produkcja. Tłuste, współczesne bębny oraz syntezatory dopełnione smaczkami akustycznych dźwięków – debiutancka EP – ka Moniki Lewczuk! Kolorowe, elektroniczne przestrzenie współgrają z ciepłą, aksamitną barwą głosu wokalistki. Materiał zawarty na #BYĆ TAM to połączenie optymistycznych i nostalgicznych melodii. Ten minialbum jest próbą uchwycenia i opisania kruchych, ulotnych emocji w formie popowych piosenek.

#Być Tam to efekt współpracy artystki z kompozytorem i producentem Rafałem Malickim (Mosqitoo, MaRina, Hey) i Sarsą Markiewicz, która wraz z Moniką współtworzyła teksty piosenek.

Monika Lewczuk nie tylko śpiewa ale również sama komponuje i pisze teksty piosenek. Jej inspiracje muzyczne nie ograniczają się do jednego nurtu. Fascynują ją nowoczesne numery Years & Years, oldschoolowe piosenki Abby i operowe arie w wykonaniu Andrea Bocellego. Odkopywanie zapomnianych brzmień i łączenie ich z nowoczesną formą tworzą nową jakość, którą usłyszymy w piosenkach Moniki.

EP-kę posłuchać można tutaj: http://umusicpl.lnk.to/h5Krs

EP- kę promuje singiel #TAM TAM, który znajduje się na szczytach polskich list przebojów!

Monika Lewczuk – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Ukończyła Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu, wokal szlifowała w warszawskim Studio Buffo. Uczestniczyła w V edycji programu „The Voice Of Poland” w drużynie Marka Piekarczyka. Monika aktualnie pracuje nad swoją debiutancka płytą, której zwiastunem jest pierwszy singiel #TAM TAM będący efektem współpracy artystki z kompozytorem i producentem Rafałem Malickim (Mosqitoo, MaRina, Hey) oraz współautorką tekstu Sarsą Markiewicz.