Debiutancki album Gromee już w sprzedaży. Posłuchaj „Chapter One”!

Andrzej Gromala, który szerzej jest znany jako Gromee, to jeden z najlepszych polskich DJ-ów w Polsce. Dziś do sklepów trafił debiutancki album artysty zatytułowany „Chapter One”.

Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. Jednak dopiero teraz światło dzienne ujrzała jego pierwsza płyta. „Chapter One” zawiera m.in. hity „Spirit” i „Runaway” nagrane wspólnie z Mahan Moin. Na wydawnictwie znajdziemy także utwór „Light Me Up”, który w tym roku będzie reprezentował podczas Konkursu Eurowizji.

Płyta Gromee’ego to jego odpowiedź na rosnące od jakiegoś czasu zapotrzebowanie na klubowe, elektroniczne brzmienia.

„Muzyka taneczna zawsze była obecna, ale rzeczywiście funkcjonowała jakby w innej lidze – królowała na imprezach, a niekoniecznie na antenach radiowych. Dziś weszła do głównego nurtu, bo w międzyczasie zmienił się świat i jego postrzeganie dźwięków. Ludzie oswoili się z elektroniką, czy raczej pop-elektroniką. Poza tym muzyka taneczne jest bardzo pozytywna i energetyczna, a my potrzebujemy uśmiechu, tańca, słońca i energii” – wyjaśnia Gromee.