Mad-Music.pl

Debiutancki album holenderskiego duetu HAEVN “Eyes Closed” już dostępny!

Wyjątkowy duetu HAEVN tworzą producent i kompozytor Marijn van der Meer oraz kompozytor muzyki filmowej Jorrit Kleijnen.

HAEVN zrobiło się głośno, kiedy piosenka Jorrita i Marijna “Where The Heart Is“, została wykorzystana w reklamie marki Volvo. Niedługo później utwór “Finding Out More” znalazł się w kampanii reklamowej BMW. Następnie filmowa kompozycja “Fortitude” pojawiła się w serialu “Riverdale” oraz innej produkcji Netflix “The Royals”. Kolejnym rezultatem rosnącej popularności była nominacja duetu do holenderskiego odpowiednika Grammy, Edison Award (kategoria “Najlepszy debiutant“).

Eyes Closed” to 14 klimatycznych piosenek, stylistycznie osadzonych w popie i dance, które w poruszający, przejmujący sposób opowiadają historie o podążaniu za marzeniami, nadziei i zaufaniu. Album jest dostępny w następujących formatach: CD, DVD oraz płyta analogowa.

HAEVN poza pięknymi, bardzo filmowymi balladami, proponują również żywsze utwory, jak tłumaczy Jorrit:
Chcemy, aby popowe piosenki opowiadały historie. Słuchamy Bruce’a Springsteena, Leonarda Cohena i Stinga, czyli twórców, którzy mają coś do powiedzenia. Współczesne piosenki to chwytliwe melodie, popisy wokalne, ale takie utwory łatwo się przyswaja i równie łatwo zapomina. My gramy wolniej, bo chcemy, aby słuchacz wybrał się z nami w muzyczną podróż.  

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!