fot. Patryk Morzonek

Debiutancki teledysk Patryka Szczepanika!

Szczepanik znany jest przede wszystkim ze swojej twórczości internetowej związanej z YouTube. Od siedmiu lat kręci różnego rodzaju filmiki, to od dłuższego czasu czuł, że pokazywanie tylko zabawnej strony siebie kiedyś przestanie mu wystarczać. Jego pasją od zawsze była muzyka, a dziś premierę miał teledysk do debiutanckiego singla Patryka 5173.

Debiutancki singiel szybko zyskał grono słuchaczy, dzięki któremu utwór trafił na oficjalną playlistę Spotify „Polskie hity” i znalazł się w propozycjach do listy przebojów Muzo.fm. 5173 opowiada o tym, że dana sytuacja może być rozumiana na wiele sposobów – a wszystko zależy od naszego punktu widzenia. Nie da się ukryć, że utwór od razu wpada w ucho – a to za sprawą połączenia elektrycznej gitary z synthami typowymi dla lat 80. Singiel ma bardzo fajne brzmienie, które dopełnia ciekawy wokal Patryka. Jak zapowiada sam Patryk, cały album będzie w podobnej estetyce. A co znaczy tajemniczy tytuł? Sekret zostaje rozwiany dzięki klipowi, który miał dziś premierę.

Album PIERWSZA napisaliśmy w całości w 10 dni. Pamiętam, że ogromnie się bałem tego pierwszego otwarcia przed kimś z moimi pomysłami, totalnie nie wiedziałem czy cokolwiek z tego okaże się „okiem muzyka” na tyle dobre, żeby chcieli ze mną współpracować, ale jak się szybko okazało moje obawy okazały się wyłącznie obawami, a my we trójkę [z Zagi i Michałem] świetnie się dogadujemy i uzupełniamy. Na płycie znajdziesz kilka moich osobistych przeżyć i przemyśleń, o których nigdy wcześniej nie mówiłem oraz kilka historii dwojga ludzi, których łączy wiele, ale jeszcze więcej dzieli.

W klipie główną rolę gra beauty influencerka, Weronika Jaguś oraz gościnnie pojawia się Zagi. Album został wyprodukowany we współpracy z Michałem Wrzosińskim. W dniu dzisiejszym ruszył również preorder płyty, która premierę będzie miała 20 sierpnia. Do wyboru jest standardowa wersja oraz fanowski box.


Więcej:

Patryk na Facebooku