„Don’t Look The Other Way” – zdobywca Grammy i Olivia Addams we wspólnym utworze!

2 wyjątkowych artystów przedstawia wspólny numer „Don’t Look The Other Way”! Charakterystyczna dla SICKOTOYa produkcja, która stała się jego znakiem rozpoznawczym, i hipnotyzujący wokal Olivii Addams to połączenie idealne, który rozgrzeje Wasze głośniki do czerwoności!

Don’t Look The Other Way” to bardzo wymowny utwór z żywym instrumentalem. W mojej pracy inspiracje czerpię z ludzi, więc zadałem sobie pytanie, jak brzmiałoby rozstanie z drugą osobą. Doszedłem do wniosku, że to byłaby mieszanka mocnych dźwięków i zdecydowany, ale też elastyczny głos i tu pojawiła się Olivia Addams. To była świetna współpraca i jestem bardzo zadowolony z rezultatu

powiedział SICKOTOY

Złamane serce powoduje, że na chwilę wszystko zamiera i nie wiesz, jak i w którą stronę ruszyć. Ale po tym następuje czas ponownego naładowania baterii, czas zabawy i moment, w  którym stajemy się najlepszą wersją siebie. „Don’t Look The Other Way” opowiada o oswojeniu się z tą niecodzienną sytuacją i przezwyciężeniu jej. Świetnie pracowało mi się SICKOTOYem i mam nadzieję na naszą dalszą współpracę w przyszłości 

dodała Olivia Addams

Olivia Addams jest jedną z nielicznych rumuńskich artystek, którym w bardzo krótkim czasie udało się osiągnąć międzynarodowy sukces. Olivia zyskała niezwykłą popularność m.in. w Polsce, a jej utwory takie jak „Stranger”, „Fool me once”, „Never Say Never” czy „Telepathy” pobiły listy przebojów największych stacji radiowych w naszym kraju. W tamtym roku Olivia wydała także 3 utwory w języku rumuńskim, którymi zdobyła serca słuchaczy w Rumunii.

SICKOTOY to jeden z najbardziej uznanych producentów muzycznych w Europie Wschodniej i zdobywca nagrody Grammy w kategorii „The Best Latin, Rock & Urban Alternative Album” wraz z Pitbullem, Mohombi i Wisinem (za „Baddest Girl in Town”). Artysta ma na swoim koncie także współprace z takimi artystami jak INNA, Ilkay Sencan, Minelli, Alok, Tove Lo, Arash czy Elvana Gjata. Powstałe przy jego udziale utwory zgromadziły dziesiątki milionów streamów i wyświetleń.