Fot. materiały prasowe

Drenchill i Holy Molly prezentują teledysk do singla „Talk Talk”

Twórca hitów „Freed From Desire” i „Never Never” łączy siły z Holy Molly, wokalistką znaną z hitu „Menage A Trois”! Poznajcie „Talk Talk”

Kiedy Drenchill zaprezentował swoją aranżację klasyku Gali „Freed From Desire” w listopadzie 2018 roku, nikt nie mógł przewidzieć jak dalej podtoczą się losy artysty. Utwór stał się megahitem w Polsce, Rosji i większości państw wschodniej Europy – zdobywając pierwsze miejsca w platformach takich jak Shazam, czy Spotify. Na ten moment singiel ma ponad 59 milionów wyświetleń w YouTube oraz 52 miliony odtworzeń w Spotify. Była to najczęściej odtwarzana piosenka w radiach w Polsce w całym 2019 roku. Również kolejne single Drenchilla – „Never Never” i „Forever Summer” okazały się dużymi sukcesami radiowymi i streamingowymi, zdobywając kolejno tytuły podwójnie platynowej i złotej płyty.

Najnowszy singiel portugalskiego producenta – „Talk Talk” – powstał we współpracy z piosenkarką Holy Molly, najbardziej znaną z przeboju „Menage A Trois” stworzonym z LIZOT. Holy Molly ma miesięcznie 1 milion słuchaczy na Spotify!