Mad-Music.pl
Okładka singla/Materiały prasowe

Dua Lipa rozpoczyna nową erę!

Dua Lipa w nocy z 31 października na 1 listopada weszła w nową eręwydając singiel „Don’t Start Now”! Kilka godzin później mogliśmy już obejrzeć do niego klip. Wyreżyserował go Nabil, który wcześniej współpracował z takimi artystami jak Kanye WestThe WeekndJames Blake i Bon Iver.

Co mówi o singlu sama artystka? 

Zdecydowałam wydać tę piosenkę, aby zamknąć pewien rozdział mojego życia i rozpocząć kolejny. Wchodzę w nową erę z nowym brzmieniem! Chodzi o to, aby iść przed siebie i nie pozwolić nikomu tego zepsuć. Wyboru piosenki dokonałam z genialną ekipą, z którą tworzyłam „New Rules”, co jeszcze mocniej utwierdza mnie w przekonaniu, że jest to dobra decyzja”.

Debiutancki album artystki wydany w 2015 roku sprzedał się w 4 milionach egzemplarzy na całym świecie i jest najpopularniejszym albumem w historii Spotify wydanym przez kobietę. Co warte podkreślenia, Dua jest najmłodszą artystką, która osiągnęła miliard wyświetleńna YouTube. Zdobyła też 3 Brit Awards i 2 Grammy.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Reklama