Duet twocolors łączy siły z Ásdís

Uznany duet artystów i producentów twocolors powraca z nowym singlem „Gravity” we współpracy z piosenkarką Ásdís.

Orzeźwiający utwór mocno kontrastuje z wydaną niedawno EP-ką „TC/TC Edition 002”, ciemniejszą stroną ich artystycznego DNA. Ta uzależniająca pozycja została stworzona z myślą o fanach muzyki tanecznej oraz popu.

Para zaprosiła do współpracy islandzką wokalistkę Ásdís. Współautorka piosenki „Love Turns Lonely” Sophie Simmons zwróciła na siebie uwagę dzięki współpracy z Glockenbach przy singlu „Dirty Dancing”. Utwór ma już ponad 22 miliony odtworzeń na samym Spotify.

W ciągu kilku ostatnich miesięcy twocolors pracowali nad ekscytującymi remiksami dla światowych gwiazd, w tym The Black Eyed Peas & Shakiry, Jessie J, Lost Frequencies, Rammstein, Topic, Emmitt Fenn czy Banners.

W 2019 roku wysoko postawili poprzeczkę, debiutując z „Lovefool”, przeróbką klasyka The Cardigans, która zdobyła ponad 3,8 miliarda streamów, osiągnęła 4. miejsce w brytyjskim Shazam Discovery i 21. miejsce na światowej liście Shazam z ponad 4 milionami tagów. Piosenka dotarła do pierwszej dwudziestki w ponad 30 krajach, generując prawie milion kreacji na TikToku. Utwór pokrył się platyną i multiplatyną w wielu krajach (w tym 3x platyną w Polsce), a duet stał się liczącą siłą na międzynarodowej scenie muzyki tanecznej.

Ich kolejne single „Passion”, „Bloodstream” i „Feel It 2” zgromadziły do tej pory ponad 100 milionów streamów. twocolors nie planują odpoczynku i już szykują kolejne projekty.