Materiały prasowe

Ella Eyre z nowym utworem „L.O.V.(e)”

Ella Eyre prezentuje nowy singiel „L.O.V.(e)”, pierwszy serii utworów, które wokalistka planuje wydać w nadchodzących tygodniach.

Fani mieli już okazję usłyszeć „L.O.V.(e)” na koncertach i od dawna domagali się oficjalnego wydania utworu. Piosenka ukazuje się w momencie, w którym powinna rozpocząć się trasa koncertowa artystki, jednak występy zostały z wiadomych względów przełożone na listopad i grudzień. Jak mówi Ella:

Ella Eyre

Wydanie „L.O.V.(e)” to wyjątkowa rzecz, bo mogłoby do tego nigdy nie dojść, gdyby nie upór moich fanów. Ich wsparcie to dla mnie wielki zaszczyt. Ogromne dzięki!

Za produkcję odpowiadają Banx & Ranx. W kawałku Eyre śpiewa o złamanym sercu oraz o robieniu miejsca na nową miłość.

Na początku 2020 roku ukazał się singiel „New Me”, który w „The Guardian” został opisany jako odpowiednik „New Rules” w dyskografii Eyre.

Ella Eyre zyskała rozgłos dzięki singlowi „Waiting All Night” Rudimental z 2014 roku, który otrzymał nagrodę BRIT w kategorii Brytyjski Singiel Roku. Na koncie wokalistki są także dwie nagrody MOBO, dwa platynowe single i album w Top 5. Cały katalog Eyre ma obecnie ponad miliard streamów.