Mad-Music.pl

“Fall In Line” nowym singlem Christiny Aguilery!

To będzie jeden z gorętszych powrotów tego roku. Christina Aguilera właśnie przedstawiła światu trzeci singiel z nadchodzącego albumu “Liberation”.

Christina nagrała duet z inną znaną Amerykańską wokalistką – Demi Lovato. Szczęśliwcy usłyszą ten duet na żywo podczas gali Billboard Music Award 20 maja.

“Fall In Line” to najnowszy singiel artystki. Dwa poprzednie, “Accelerate” i “Twice” zostały bardzo ciepło przyjęte przez krytyków. „Accelarate potwierdza status XTiny jako nieustraszonej prowokatorki obdarzonej niesamowicie silnym głosem” – napisał o pierwszej z ujawnionych piosenek W Magazine, a The New York Times określił ją jako „fantastycznie dziwną”.  Tygodnik Entertainment Weekly tak komentuje wydanie „Twice”: „Popowa diva podsyca oczekiwania przed nowym albumem, pokazując różnorodne brzmienia oraz przypominając o swoich niesamowitych zdolnościach wokalnych w tej nowej, wspaniałej balladzie”. „To ballada, w której jej głos może w pełni wybrzmieć, pokazując ją z jej najlepszej strony” – opisuje utwór portal Noisey.

Zarówno “Fall In Line”, “Accelerate” i “Twice” znajdziemy na szóstym studyjnym albumie Christiny Aguilery, który ukaże się 15 czerwca. Jest on już dostępny w przedsprzedaży.

Avatar

Weronika Paliczka

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama