Mad-Music.pl

Felix Jaehn, autor hitu zapowiada debiutancki album!

Felix Jaehn autor hitu „Hot2Touch” zapowiada debiutancki album „I”, którego premiera odbędzie się już 16 lutego 2018!

Płytę promuje nowy przebój DJ-a – „Like a Riddle”, który jest kolaboracją ze szwedzkim duetem Hearts & Colors, a także francuskim producentem Adamem Triggerem.

Singiel po raz kolejny udowadnia, że Felix Jaehn ma talent do znajdywania oryginalnych i ekscytujących talentów do współpracy – czy to już uznanych jak Steve Aoki, czy tych rozpoczynających swoją karierę jak właśnie Hearts & Colors.

Debiutancka płyta DJ-a będzie zawierała aż 25 utworów, w tym dotychczasowe hity artysty – „Cheerleader” remix, „Ain’t Nobody”„Bonfire” czy „Hot2Touch”.

Po dwóch światowych hitach, które nagrałem w moim domowym studio moje życie zmieniło się błyskawicznie. Przez ostatnie kilka lat ukazało się kilka moich singli i kilka kolaboracji, z których jestem bardzo dumny, ale teraz pora na kolejny krok czyli wydanie “I” – płyty nad którą pracowałem kilka ostatnich lat. Album z pewnością pokaże nie tylko moją muzykę, ale również mnie – mówi Jaehn o debiutanckiej płycie.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!