Mad-Music.pl

Formacja HIFI bierze świat na barki!

„Świat na barkach” duetu HIFI to pierwszy singiel zwiastujący ścieżkę dźwiękową do filmu Sylwestra Latkowskiego pt. „Moja walka”.

image001 (1)

HIFI to jednak nie jedyny skład, którego nagranie pojawi się na płycie. Temat „mojej walki” zainspirował wielu polskich artystów hip-hopowych do udziału w soundtracku. W premierowych nagraniach opowiadają oni o swoich ulicznych bitwach na rymy i pięści, zmaganiach z przeciwnościami losu, walce z samym sobą, słabościami, przezwyciężaniem chorób czy nałogów.

Sam dokument to natomiast wyjątkowoszczery film przedstawiający portret Mameda Khalidowa. Autor nie skupia się jednak wyłącznie na jego biografii. To przede wszystkim film o sportowcu, o wysiłku, jaki musi ponieść, by osiągnąć sukces. To film o tym, jak w ciągu kilku minut z ulubieńca kibiców można stać się przez nich wygwizdanym. To film o walce ze sobą, swoimi słabościami, o przezwyciężaniu ich, o tym, co jest w człowieku najpiękniejsze.

Fragmenty obrazu można zobaczyć już w teledysku do nagrania „Świat na barkach”:

Premiera zarówno filmu „Moja walka”, jak i ścieżki dźwiękowej do niego, będzie miała miejsce jesienią br.

Singiel „Świat na barkach” dostępny jest już w serwisach z muzyką cyfrową: www.soundline.biz/HiFiSwiatNaBarkach

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!