Mad-Music.pl

G Girls powracają z singlem „Milk & Honey”!

Po wielkim sukcesie singla „Call The Police” G Girls powracają z singlem „Milk & Honey”. Cztery atrakcyjne i stylowe dziewczyny –INNA, Antonia, Lori Ciobotaru i Lariss – wspólnie stworzyły niezwykle energetyczny kawałek, który odzwierciedla ich kreatywne i zabawowe osobowości, a przy okazji świetnie się słucha!

Utwór napisał i wyprodukował duet Marco&Seba, którzy stoją za największymi przebojami wokalistki INNA.

Tak o pracy nad singlem wypowiadają się wokalistki:
„Bardzo się cieszę na tę drugą już piosenkę zespołu GGirls. Świetnie się bawiłyśmy przy kręceniu teledysku do „Milk and Honey”. Dziewczyny są najlepsze. Kocham G Girls!”– opowiada INNA.

„Kocham GGirls i muzykę, którą wspólnie tworzymy. Nie mogę się doczekać, aż usłyszycie „Milk and Honey”– powiedziała Antonia.

„To moja pierwsza współpraca z GGirls, świetnie się dogadywałam z dziewczynami, spędziłyśmy wspaniale czas. Mam nadzieję, że i Wam spodoba się to wideo”– opowiada Lariss.

„G Girls, jak zawsze w dobrym nastroju, pozytywnie zakręcone. Kawałek „Milk and Honey” polubiłam od pierwszego odsłuchania w studiu. Niezwykle cieszę się, że mogę podzielić się z Wami tym utworem”– dodaje Lori Ciobotaru.

 

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!