Mad-Music.pl

George Ezra zapowiada album i… koncert w Polsce!

Fenomen Ezry już dawno rozprzestrzenił się na cały świat, a młody wokalista wykorzystuje swój potencjał w stu procentach – w serwisach streamingowych pojawił się kolejny singiel promujący drugi krążek George’a, który zapowiada także trasę koncertową.

Po blisko trzyletniej przerwie w sieci pojawił się pierwszy numer zapowiadający kolejne wydawnictwo Brytyjczyka – Don’t matter now. Od tego czasu minęło kilka miesięcy, a wokalista uraczył nas trzema kolejnymi utworami z albumu Staying At Tamara’s. 

 

 

Wraz z premierą Hold my girl, pojawiła się informacja o europejskiej trasie koncertowej. Obejmie ona blisko 20 miast, a jednym z przystanków jest warszawska Progresja! Pomimo ogromnej popularności wokalisty, będzie to dopiero jego pierwszy klubowy koncert a drugi w naszym kraju – po doskonale przyjętym występie na Openerze.

Bilety do sprzedaży trafią w najbliższy piątek – nie zapomnijcie, bo na pewno rozejdą się jak ciepłe bułeczki!


Więcej:

George Ezra na Facebooku

Strona WWW

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!