Mad-Music.pl

GIORGIO MORODER przygotował ściągawkę z nowej płyty! Megamix z “Deja Vu” już teraz!

Deja vu - album cover small

Wielkimi krokami zbliża się jedna z najciekawszych premier płytowych tego roku – pierwsza od 30 lat płyta najstarszego aktywnie działającego DJa świata – Giorgio Morodera. Współtwórca takich hitów jak „Love To Love You Baby” Donny Summer czy „Call Me” Blondi postanowił połączyć wymyślone kiedyś przez siebie rytmy disco z nowoczesnymi produkcjami pop i zatrudnił do nich najpopularniejsze wokalistki (i wokalistów) ostatnich lat – Się, Kylie Minogue, Kelis, Charli XCX i Mikky’ego Eko. I choć jego album ‘Deja Vu’ trafi do sprzedaży dopiero 15 czerwca (16 czerwca na płycie CD i winylu), to już teraz dostajemy przedsmak utworów z płyty w specjalnym MEGAMIXIE który dodatkowo prezentuje niesamowite układy choreograficzne do każdego z nich!

Jedną z największych atrakcji na płycie jest z pewnością nowa wersja przeboju z lat 80-tych Suzanne Vegi „Tom’s Diner”, w którym usłyszymy nikogo innego jak… Britney Spears!

Źródło: Sony Music Poland

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!