Mad-Music.pl

Girl & Nervous Guy prezentują kolejny utwór ze swojej debiutanckiej płyty

Okładka_Girl&NervousGuy_Shake_The_Tree

20 kwietnia ukazała się debiutancka płyta projektu Girl & Nervous Guy. Grupę współtworzą znana z Oszibarack Patrycja Hefczyńska oraz muzycy C.K.O.D. Marcin Kowalski i Łukasz Klaus. W ramach promocji wydawnictwa formacja zarejestrowali trzy utwory z płyty w szczególnych dla nich miejscach w Łodzi.

Po nagraniu „Puncak Jaya”, w sieci pojawiła się nowa wersja piosenki „Bella Tuk”. Girl & Nervous Guy wykonali kawałek w windzie towarowej w byłych Zakładach Przemysłu Bawełnianego WI-MA w budynku Manufaktury „Heinzla i Kunitzera”. Szyb tej windy charakteryzuje się niesamowitym, naturalnym pogłosem, który muzycy chcieli wykorzystać. Na końcu nagrania słychać, jak powoli pojawiają się rozmowy i zgiełk tego miejsca, piętro wyżej właśnie odbywają się próby w Bajkonurze.

wystąpili:

Patrycja Hefczyńska – wokal, syntezator
Marcin Kowalski – cytra, chórki
Łukasz Klaus – bęben, tamburyn

Wcześniej w ramach cyklu Girl & Nervous Guy zrealizowali akustyczną wersję „Puncak Jaya”. Nagranie pochodzi z Muzeum Kinematografii w Łodzi.

 

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!