Mad-Music.pl

Gorąca premiera! Nowy album The Neighbourhood już w sklepach!

The Neighbourhood wracają z zupełnie nowym albumem!

Nowa płyta amerykańskiego zespołu, zatytułowana po prostu “The Neighbourhood”, dostępna jest już na CD oraz w serwisach cyfrowych. Oczekiwania przed długogrającym albumem podsyciły ostatnie EP-ki zespołu “HARD” oraz “to imagine”. Trzeci album grupy promuje singiel “Scary Love”. Przed Jessem i jego zespołem intensywny rok – The Neighbourhood ogłosili niedawno trasę po Ameryce Północnej, w ramach której dwukrotnie zagrają na festiwalu Coachella.

Grupę The Neighbourhood tworzą Jesse Rutherford (wokal), Jeremy Freedman (gitara), Zach Abels (gitara), Mikey Margott (bas) i Brandon Fried (perkusja). Przyjaciele z okolic Newbury Park w Thousand Oaks w Kalifornii w 2011 roku postanowli założyć zespół. Ich debiutancki album z 2013 roku – ”I Love You” – oraz podwójnie platynowy singiel „Sweater Weather” zapewnił im miejsce na szczytach popowych i alternatywnych list przebojów. „Sweater Weather” był jednym z największych singli 2013 roku. Zespół wyprzedał koncerty w Stanach Zjednoczonych, Europie i Rosji. Mixtape ”#000000 & #FFFFFF”, nagrany z artystami ze świata rapu (m.in. YG, Raury, Danny Brown, Dej Loaf, French Montana, Casey Veggies), potwierdził, że The Neighbourhood nie są tylko zwykłym rockowych zespołem. Drugi album – ”Wiped Out!” – pełen rocka inspirowanego r&b, pokazał, jak powinien brzmieć rock w XXI wieku.

Album w Polsce ukazał się pod patronatem portalu Mad-Music.pl!

The Neighbourhood – The Neighbourhood Tracklista:

 1. Flowers
 2. Scary Love
 3. Nervous
 4. Void
 5. Softcore
 6. Blue
 7. Sadderdaze
 8. Revenge
 9. YGMSH
 10. Reflections
 11. Too Serious
 12. Stuck With Me

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama