Mad-Music.pl

Gorączka sobotniej nocy z Leszczami

Kacper_Kuszewski&Leszcze

Taneczna supergrupa Leszcze, z Kacprem Kuszewskim na wokalu, opublikowała właśnie najnowszy singiel zespołu pt. #Laski #Laski. Piosenka zapowiada wakacyjny, dyskotekowy hit, który rozgrzeje niejedną sobotnią imprezę.

Zabawowa ekipa Leszczy wraz z Kacprem Kuszewskim, jak zwykle bawią się konwencjami muzycznymi. Tym razem na warsztat wzięli gatunek disco i z charakterystycznym poczuciem humoru eksperymentują z elektroniką. Nowy lider zespołu jest nie tylko pełnym energii wokalistą, ale też świetnym tancerzem.

Nasza nowa piosenka to taneczny przebój w sam raz na gorączkę sobotnich nocy, tym numerem rozgrzewamy damy do czerwoności! – komentuje Kacper Kuszewski.

#Laski #Laski to dynamiczny utwór, w którym klimat disco wymieszany jest z nowoczesnym bitem i brzmieniem. Jak zawsze zabawnie jest tu także w pełnej ironii warstwie tekstowej. Piosenka ukazała się na składance Lata z Radiem, a zespół przy jej tworzeniu współpracował ze znaną wśród wielbicieli muzyki elektronicznej  formacją Plastic. W wakacje Leszcze będą koncertować w całej Polsce.

Leszcze to kolektyw imprezowo-taneczny miksujący konwencje i odwołujący się do tradycji polskiej muzyki rozrywkowej. Zdobywcy Nagrody Dziennikarzy i Nagrody Publiczności w Opolu współpracowali z wieloma wokalistami. W 2016 do ekipy dołączył popularny aktor, stylowy wokalista i szalony tancerz Kacper Kuszewski.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama