Grupa White Noise prezentuje swój debiutancki klip!

Jeśli brakuje Wam na polskiej scenie muzycznej brzmień dalekich od ugłaskanych ballad, grupa White Noise ma dla Was idealną propozycję. Kilka dni temu ukazał się ich debiutancki singiel, „I Find Myself”!

Grupa White Noise powstała 1 kwietnia 2018 r. Wówczas to w zaprzyjaźnionym białostockim studiu muzycznym odbył się casting zorganizowany przez pomysłodawcę projektu, kompozytora Łukasza Poliszkiewicza (Lukas Gunner). Buntowniczy styl śpiewania i nietypowa uroda, sprawiły, że na dalszą muzyczną przygodę, Łukasz zaprosił 18-letnią wówczas Aleksandrę Janczarek (Lex). Współpraca okazała się daleka od prima aprilisowego żartu. Dwie odmienne białostockie osobowości połączyła miłość…do koreańskiego popu. To właśnie azjatycka muzyka mainstreamowa stanowi główną inspirację duetu.

White Noise umiejętnie żongluje takimi stylami jak pop, trap pop i house, dostarczając słuchaczom produkt, którego polski rynek wydawniczy jeszcze nie widział. Poważną tematykę przeplata z pozytywnym przekazem, dzięki czemu każdy słuchacz odnajdzie coś dla siebie. Grupa dużą uwagę przywiązuję do videoklipów, w których to stawia na fabułę, nieraz szokującą. Jak mówi Łukasz Poliszkiewicz: ,,Muzyka musi dostarczać emocje dla każdego ze zmysłów. Powinna hipnotyzować i stanowić formę terapii.” Aktualnie zespół pracuje nad materiałem na pierwszy album.

Utwór I Find Myself opowiada o zatartej granicy między miłością a obsesją.Tekst ma osobisty wymiar, gdyż powstał na bazie zbliżonych doświadczeń duetu. „Pisząc kolejne wersy zastanawialiśmy się, dlaczego w związkach nic nie rozkłada się po równo. Czy ktoś zawsze musi kochać bardziej? Młodzieńcze uczucia nieraz wykazują destrukcyjne działanie. Z dnia na dzień stajemy się uzależnieni od ukochanej osoby, chcąc ją na wyłączność. Choć drugiej stronie początkowo to nie przeszkadza, z biegiem czasu staje się ona niewolnikiem uczuć. Zaufanie partnera przeradza się w zazdrość, czuły szept w obłędny krzyk. Miłość staje się licytacją. Ucieczka z toksycznego związku nie jest łatwa. Wymaga cierpliwości i radykalnych kroków. Należy spakować łzy i podjąć kolejną próbę znalezienia szczęścia.” Singiel to umiejętne połączenie komercyjnego popu i trapu. Zarówno na etapie kompozycji jak i produkcji zadbano o najmniejszy detal. Autorem aranżacji jest wizjonerski team producencki Kacprazak Sound. Do utworu powstał teledysk, do którego scenariusz napisał założyciel zespołu, Łukasz Poliszkiewicz. Debiutancki klip powstał w opuszczonej fabryce papieru w Konstanicinie Jeziornej.