HARRY STYLES PO RAZ PIERWSZY W POLSCE

Harry Styles wyrusza ze świeżą trasą koncertową ‘LOVE ON TOUR’!

Trasa będzie promować jego nadchodzący album „Fine Line”, którego premiera nastąpi jeszcze w tym roku. Harry przyjedzie również do naszego kraju! Jako specjalnego gościa podczas europejskiej części trasy będzie King Princess. Jest to niezywkłe wydarzenie, bo nikt z nich nie występował wcześniej w Polsce.

Harrego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to jedna z najbarwniejszych i najciekawszych osobowości na światowej scenie. Muzyk zadebiutował już dobre kilka lat temu w boysbandzie One Direction, który powstał za sprawą brytyjskiej edycji X-Factora. Działał z nimi wspólnie do 2015 roku, kiedy to ogłosili zawieszenie swojej działalności. W 2017 roku Styles wydał swój pierwszy solowy singiel „Sign of the Times” i dwa miesiace później światło dzienne ujrzał jego pierwszy, self titled album. Płytę sprzedano w ponad milionowym nakładzie na całym świecie.

Bilety na koncert pojawią się w przedsprzedaży w czwartek 21 listopada o 10:00, a dzień później o tej samej porze trafią do regularnej sprzedaży.