Historia wyśnionej miłości w najnowszym singlu anto9 „fantasy”

Do numeru powstała cyberpunkowa okładka stworzona za pomocą sztucznej inteligencji. 

anto9 w najnowszej piosence zawarła wszystko to, co pop-punk ma najlepszego do zaoferowania.“fantasy” to utwór bardzo emocjonalny i nie brakuje w nim energii ani wigoru. Perkusja i gitarowe brzmienie sprawiają, że piosenka nabiera mocnego, prawdziwie pop-punkowego sznytu.

Osobisty tekst pozwala każdemu na utożsamianie się z utworem. Opowiada historię dziewczyny, która marzy o wielkiej, romantycznej miłości, lecz kim jest ten, który spełni to marzenie? Historię utworu przybliża sama artystka.

„fantasy” to historia miłości, o której śniłam co noc. Za dnia marzyłam o jej spełnieniu. Po wielu tygodniach życia w tej fantazji doszłam do wniosku, że wolę nie przebijać bańki. Nie urzeczywistniać moich snów. Uznałam, że miłość, którą sobie wyśniłam, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, jest zbyt piękna żeby być prawdziwa. 

anto9

Co ciekawe, okładka najnowszego singla została w pełni stworzona za pomocą sztucznej inteligencjianto9 samodzielnie wygenerowała kilka opcji, a następnie poprosiła swoich fanów o pomoc w wyborze grafiki, którą teraz możecie zobaczyć słuchając utworu.