Mad-Music.pl

„Hologram” – drugi album studyjny Saszan – już dostępny!

Do sklepów i serwisów cyfrowych trafił drugi album studyjny Saszan. To powrót w nowej, dojrzalszej wersji. Na krążku zatytułowanym „Hologram” znalazło się 11 utworów, w tym dwa duety.

24-letnia wokalistka zadebiutowała w 2014 roku, przyciągając do siebie rzesze nastolatków. Teraz Saszan powraca w nowej, dojrzalszej wersji. Jako inspiracje muzyczne wymienia The Weeknd, Royksopp i Daft Punk.
„Hologram” to spójny pop w mocno elektronicznej wersji. Na krążku znajdziemy zarówno dynamiczne, imprezowe brzmienia, jak i klimatyczne ballady. Autorką wszystkich tekstów jest Saszan. Do współpracy artystka zaprosiła rapera Wac Toja oraz finalistę „The Voice of Poland” – Michała Szczygła.

Pierwszym singlem z płyty był utwór „8 miejsc”, kolejnym – znanym z preselekcji Eurowizji – „Nie chcę ciebie mniej”.

Już na początku listopada artystka przedstawi swój najnowszy klip. Fani będą mieli okazję przekonać się, który z gości zaproszonych na album pojawi się w teledysku.

Saszan – „Hologram” – lista utworów:
1. Ostatni Raz
2. Nie Chcę Ciebie Mniej
3. Słońce Nocą
4. Do Mnie Mów
5. Zabierz Mnie Stąd feat. Wac Toja
6. Remedium
7. Miałeś Tylko Być
8. Widzę Tylko Nas
9. Wystarczy feat. Michał Szczygieł
10. 8 Miejsc
11. Zorza

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama