Holy Molly nie zwalnia tempa! Nowy utwór „Bang Bang” już w sieci!

Holy Molly niedługo po wydaniu piosenki „Shot a friend” powraca z zupełnie nowym utworem „Bang Bang”. Piosenka ma silne przesłanie dla wszystkich, którzy przechodzili, przechodzą lub będą przechodzić trudne chwile w swoich związkach.

Muzykę i tekst skomponowali Holy Molly, Marius Dia, wrs, Alex Parker, a produkcją zajęli się Alex Parker oraz Marius Dia.

Myślę, że „Bang Bang” to prawdopodobnie jedna z najmocniejszych historii, jakie kiedykolwiek napisałam. Wyobraź sobie ten obraz: bardzo toksyczny związek, uzależnienie, obsesja, przemoc domowa i wszystko pomiędzy. A w niektórych przypadkach miłość jest tak silna, że czyni cię ślepym na wszystkie te znaki dotyczące prawdziwego charakteru twojego partnera. W ten sposób możesz wylądować w niewłaściwym miejscu bez możliwości ucieczki. Od czasu do czasu myślę, że ważne jest, aby porozmawiać o prawdziwych problemach świata, a przemoc domowa dotyka ludzi na całym świecie. Oczywiście miałam niesamowity zespół, który pomógł mi stworzyć tę piosenkę i zarysować koncepcję. Maria to moje prawdziwe imię, więc może w głębi tej piosenki jest o ratowaniu siebie, kiedy “Maria’s on the ground.

mówi Holy Molly

Dla mnie moja muzyka jest prawdziwą terapią i czasami bardzo lubię wyrażać swoje głębokie emocje ubrane w metaforę, aby poradzić sobie z moimi problemami. W końcu „jestem tylko człowiekiem” i nie oszukujmy się, wszyscy przechodzimy przez ciężkie czasy. Mam nadzieję, że „Bang Bang” da ci przynajmniej dwie minuty poczucia, że jest w porządku być przygnębionym, zagubionym i zranionym, o ile pamiętasz, że jesteś kimś więcej, a cała moc tkwi w tobie.

dodaje wokalistka

Holy Molly to artystka wszechstronnie uzdolniona. Inspiracje czerpie głównie z własnych przeżyć. Jej „C’est la vie”, który powstał we współpracy z włosko-francuskim duetem Shanguy grany jest w stacjach radiowych w Rosji, na Ukrainie i w Polsce. Tymczasem „Twinkle Twinkle” znalazł się na playlistach Spotify, takich jak Dance Bandeau, SLAP!, Bangers, Power Hour i Mainstage, a w Apple Music znajdował się na liście odtwarzania TikTok Dance 2021.