Holy Molly prezentuje „Shot A Friend”!

Po sukcesie utworów „Menage A Trois” i „Twinkle Twinkle” Holy Molly przedstawia swój kolejny singiel „Shot a friend”. To piosenka, w której artystka robi krok w przeszłość i pozwala Marii (prawdziwie imię artystki) opowiedzieć historię. To opowieść o nieświadomym zakochaniu się w partnerze naszego najlepszego przyjaciela.

Za muzykę i tekst odpowiada świetnie znana polskim słuchaczom Olivia Addams oraz Marius Dia i Alex Parker. Produkcją zajął się Alex Parker.

Piosenka pojawiła się tak naprawdę znikąd podczas naszej sesji w studio w deszczowy dzień. Pozwoliłam wtedy inspiracji poprowadzić mnie przed najgłębsze z moich emocji: zdradę, winę, miłość, ból, przebaczenie, obsesję i wszystko, co znajduje się pomiędzy nimi. Jak już wiecie, inspirację zaczerpnęłam z moich osobistych doświadczeń. Ale wiecie też, że robię to w wielu moich utworach

powiedziała Holy Molly o „Shot a friend”

Jej poprzednie piosenki odniosły sukces w niemal wszystkich europejskich krajach. „Twinkle Twinkle” znalazło się w Viral 50 Daily/Weekly w Norwegii, Szwecji i Rumunii, a także topie Apple’s Dance w Szwecji, Rumunii, Danii, Bułgarii, Norwegii, Chorwacji, Rumunii, Namibii i na Litwie, osiągając także 7 milionów streamów na Spotify. „Manage A Trois” to z kolei 37 milionów streamów na Spotify i Viral 50 weekly w Danii, Finlandii, Norwegii, Szwajcarii, Niemczech, Polsce, Szwecji, Czechach, Austrii, na Litwie, Łotwie, Węgrzech i Słowacji oraz miejsce w topie listy Apple w 80 krajach.

Holy Molly to artystka kompletna – piosenkarka, tekściarka, aktorka. Uważa, że muzyka stanowi epicentrum sztuki, ponieważ może ona uzdrawiać ludzkie dusze. Cała twórczość artystki ma silnie osobisty charakter – inspiracje czerpie ze swoich doświadczeń i wewnętrznych przeżyć.

Poprzedni singiel Holy Molly – „C’est La Vie” – powstał przy współpracy z włoskim kolektywem Shanguy i był grany w stacjach radiowych w Rosji, Polsce czy na Ukrainie. „Twinkle Twinkle” natomiast trafił na wiele playlist na Spotify takich jak Dance Bandeau, SLAP !, Bangers, Power Hour i Mainstage, a w Apple Music trafił na TikTok Dance 2021.