Mad-Music.pl
Fot. materiały prasowe

“Irenka” – drugi studyjny album sanah nareszcie w sprzedaży!

Po sukcesie „Królowej dram”sanah nie kazała długo czekać na swój następny materiał. Najpierw jesienią 2020 r. ukazała się EP-ka „BUJDA” z hitem „No sory”, a równo rok od premiery debiutu w ręce fanów wydaje drugi album studyjny. „Irenka” to kolejny rozdział w karierze jednej z najpopularniejszych ostatnio polskich wokalistek („Szampan”, „Melodia”, „Siebie zapytasz”, „Proszę pana”).

Obok kandydatów na kolejne przeboje, jakie nucić będziemy jeszcze długo, nie zabrakło tu także melancholii, z której sanah uczyniła swoją wizytówkę. Wszystkie utwory układają się tu w historię tytułowej postaci przepełnioną pięknem i autentycznością – jak okładka płyty, gdzie na darmo doszukiwać się śladów retuszu. Album promują utwory „No sory”„Ale jazz!” nagrany w duecie z Vito Bambino, „2:00” i „etc.” (w wersji oryginalnej oraz specjalnej – jako „etc. (na disco)” . Podobnie jak w przypadku poprzedniej płyty, w momencie premiery „Irenki” do sieci trafia teledysk/wizualizacja do każdego utworu z płyty. 

Album ukazuje się w wersji cyfrowej i 4 wersjach fizycznych: standardowej (1CD z 14 utworami) , deluxe (2CD z bonusowym krążek z utworami znanymi z winyla “BUJDA” i dodatkową piosenką „Kapela gra”), na winylu (tylko z utworami, jakie nie ukazały się wcześniej na “BUJDZIE”) oraz w wersji Super Deluxe Box  – z albumem na winylu i 2CD,  dwoma dodatkowymi krążkami CD i rarytasami.

Tracklista (wersja deluxe i cyfrowa):

 1. puk puk
 2. Co ja robię tutaj
 3. No sory (to dłuższe)
 4. To koniec
 5. Warcaby
 6. 2:00
 7. Interludium
 8. Irenka
 9. BUJDA (większa!)
 10. wars
 11. etc.
 12. ten Stan
 13. Ale jazz! z Vito Bambino
 14. To był dobry dzień
 1. etc. (na disco)
 2. Oczy
 3. duszki
 4. Pożal się Boże
 5. No sory (wersja alternatywna)
 6. Kapela gra

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama