Ivar Bjørnson i Einar Selvik wystąpią w Polsce!

Ivar Bjørnson i Einar Selvik już w lutym przyszłego roku zawitają do Polski! Organizatorami koncertu są Klub Studio oraz Iron Realm Productions.

W 2016 roku Ivar Bjørnson (Enslaved) oraz Einar Selvik (Wardruna) połączyli swe siły oraz pasję do historii Skandynawii i pod nazwą Skuggsjá wydali płytę „A Piece for Mind & Mirror”. Po niewątpliwym sukcesie wydawnictwa kontynuują swą podróż, tym razem splatając tradycyjne i nowoczesne dźwięki oraz instrumenty pod nazwą Hugsjá.

Wraz z początkiem roku muzycy wyruszą w krótką trasę po Europie, by promować oba wydawnictwa. Wspólne z Einarem i Ivarem na scenie pojawią się Iver Sandøy (perkusja, drugi wokal), Håkon Vinje (klawisze) oraz Silje Solberg (skrzypce Hardanger).

Oto co obydwaj kompozytorzy powiedzieli o nadchodzącej trasie: “To nowy etap naszej wspólnej podróży. Najpierw wspólnie komponowaliśmy, potem występowaliśmy na festiwalach i wydawaliśmy albumy. Teraz wreszcie zabieramy naszą muzykę w trasę, aby występować na żywo przed publicznością w kilku krajach europejskich. Bardzo cieszymy się na tą okazję – i jesteśmy wdzięczni za olbrzymie wsparcie, bo dzięki niemu wszystko to stało się możliwe”.

Występ w Polsce będzie miał miejsce w krakowskim klubie Studio, 2 lutego 2019 r.

Rozpiska godzinowa koncertu w Krakowie:
19.00 – otwarcie drzwi
20.00 – początek koncertu

Ceny biletów:
– 130 zł (pierwsza pula przedsprzedaży)
– 150 zł (zwykła przedsprzedaż)
– 160 zł (w dniu koncertu)
– 195 zł (siedzące na balkonie)