Mad-Music.pl

Po co ja tu jestem – nowy teledysk od Mikromusic – PRO

 
TAG -->

Mikromusic-matki-zony

Po co ja tu jestem to już czwarty teledysk promujący album Mikromusic Matka i żony, który ukazał się 2 października 2015 roku. Zobrazowany utwór to jedna z najbardziej osobistych piosenek liderki zespołu Mikromusic. Piosenka nie miała w ogóle znaleźć się na płycie Matka i żony. Tekst powstawał bardzo długo w głowie Natalii Grosiak i skończyła go pisać dopiero na kolanie przed mikrofonem w studiu.

Teledysk  początkowo miał być obrazem do piosenki Pod włos. Natalia odwiedziła domy kilkudziesięciu wrocławian i sfilmowała ich w domowym środowisku, ale jak to w życiu bywa: pierwszy montaż teledysku został zaprzepaszczony wraz z awarią komputera. Potem zabrakło Natalii czasu na powrót do montażu, po dwóch latach Dawid Korbaczyński stwierdził, że zdjęcia będą idealnie pasować do piosenki Po co ja tu jestem.  Tym razem montażem zajął się Piotr Pluta, inżynier dźwięku zespołu.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama