Mad-Music.pl

JAMES ARTHUR – sam i w duecie z MaRiną – zachwyca polskich fanów!

james-arthur-marina-foto-sony-music-polska4

James Arthur uwielbia polskich fanów – ze wzajemnością! W dzień polskiej premiery swojego nowego albumu “Back From The Edge” wokalista przyleciał do Warszawy, gdzie w miniony weekend spotkał się z fanami. Przez prawie 3 godziny podpisywał płyty w Złotych Tarasach, a chwilę wcześniej zaśpiewał z MaRiną piosenkę “Let Me Love The Lonely” w programie Dzień Dobry TVN (zobacz TUTAJ).

Utwór z MaRiną jest jedynym duetem nagranym przez Jamesa na nowy album a piosenki można posłuchać tylko na polskiej edycji płyty (w wersji standard i deluxe).

Światowy sukces nowego krążka artysty zaskoczył także jego samego – triumfalnie powrócił na sam szczyt brytyjskiej listy sprzedaży UK TOP40 i dzięki temu jest on pierwszym zwycięzcą programu X-Factor, któremu udała się ta sztuka. Album Jamesa po raz pierwszy ukaże się także w Stanach Zjednoczonych, które do tej pory pozostawały nie zdobyte przez autora najsłynniejszego wykonania hitu “Impossible“. Także w Polsce album dotarł na pierwsze miejsce listy iTunes Album Charts a popularność duetu z MaRiną (1,5 mln odtworzeń na YouTube w 2 tygodnie) pozwala sądzić, że mamy do czynienia z nadchodzącym hitem jesiennych wieczorów!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama