Fot. Materiały prasowe

JAX JONES z nowym przebojem!

Podbijający listy przebojów DJ i multi-instrumentalista Jax Jones powraca z nowym singlem „i miss u” z gościnnym udziałem Au/Ra.

i miss u” to najnowsza propozycja od nominowanego do Ivor, BRIT i Grammy artysty, który odniósł olbrzymi sukces za sprawą debiutanckiego albumu „Snacks”.

Snacks” było najpopularniejszym albumem dance 2019 w Wielkiej Brytanii. Jax Jones łącznie może pochwalić się 5 miliardami streamów, 2 miliardami wyświetleń klipów oraz 40 mln sprzedanych singli. „i miss u” to początek kolejnego ekscytującego rozdziału w karierze muzyki dance łamiącej gatunkowe bariery.

W „i miss u” Jax Jones powraca do swoich klubowych korzeni i prezentuje nieco chłodniejsze brzmienie niż we wcześniejszych pop-dance’owych utworach. W singlu słyszymy wokal Au/Ra, niemieckiej wokalistki znanej z hitu „Panic Room”. Dzięki hitom Jaxa Jonesa, muzyka dance coraz śmielej poczyna sobie na listach przebojów. „i miss u” idealnie łączy elementy kultury undergroundowej z komercyjną, dlatego spodziewamy się, że utwór długo nie zniknie z fal radiowych oraz Waszych głośników.

Do największych przebojów Jaxa Jonesa należą m.in. „You Don’t Know Me” ft. RAYE, „Harder” ft. Bebe Rexha, „Instruction” ft. Demi Lovato & Stefflon Don, „Ring Ring” ft. Mabel oraz „This Is Real” ft. Ella Henderson.