Jędrzej Urbański ze swoim pierwszym hitem „Niech Zapłonie Ogień” już na naszej stronie!

Jędrzej promo2

Jędrzej Urbański to 21 letni student oraz nowa twarz na polskim rynku muzycznym serwujący swoim fanom muzykę Pop, R’n’B oraz Dance. 4 maja 2015 roku na oficjalnym kanale artysty w serwisie YouTube miała premierę jego debiutancka piosenka pt. „Niecha Zapłonie Ogień” z gościnnym udziałem DZK & Emocjonalni.

Parę słów od wokalisty:

Muzyka jest czymś niesamowitym, czymś co stanowi ogromną część mojego życia. Z muzyką oraz sceną jestem związany od ósmego roku życia, kiedy to pierwszy raz stanąłem w szeregach chóru. Lecz chciałbym moją miłość do muzyki przerodzić w coś więcej, przenieść ją na inny poziom, dzielić się swoją twórczością, pomysłami, wizjami i znaleźć grono odbiorców tego, co robię i co jest częścią mnie. 

Jestem 21 letnim studentem, który chciałby nie tylko tworzyć muzykę, ale również głosić ze sceny idee i dawać siłę tym, którzy jej nie mają. Chciałbym to robić, ponieważ sam kiedyś byłem w sytuacji takich ludzi i wiem, że nie ma na świecie nic silniejszego i piękniejszego niż muzyka.

Muzyka, która towarzyszy mi przez całe życie oraz inspiruje to niewątpliwie Pop, R’n’B oraz Dance, dlatego starałem się to zawrzeć w moim utworze. Mam nadzieję, a wręcz jestem przekonany, że wpadnie Wam w ucho.

Utwór to świetna propozycja na tegoroczny hit wakacji!