Mad-Music.pl

JOSEF SALVAT – nowy klip do ‘Open Season’ ZROBI WAM DZIEŃ !!!

Josef Salvat 02 small

Jeden z najsłynniejszych electro-popowych utworów ostatnich miesięcy doczekał się właśnie klipu. Kawałek ‘Open Season’ australijskiego wokalisty Josefa Salvata jest już znany w Polsce od dawna, ale dopiero teraz oficjalnie promuje debiutancki album artysty – stąd niedawna premiera teledysku. Josef długo zastanawiał się nad odpowiednią wizualizacją do swojego najsłynniejszego utworu, ale żaden z pomysłów nie przetrwał próby czasu. W końcu decyzja była prosta – nakręcić klip o kręceniu klipu! Zabawne podejście do showbiznesu, w którym każdy ma swoje miejsce a z góry ustalone role nie pozwalają na spontaniczność sprawiają, że obrazek kręcony w hiszpańskiej Katalonii ogląda się z nieukrywaną przyjemnością. Od strony graficznej inspiracją była tutaj twórczość Salvadora Dali.

Debiutancki, niezatytułowany jeszcze album Salvata ukaże się 9 października i oprócz ‘Open Season’ znajdzie się na nim singiel ‘Hustler’ i najnowszy przebój Josefa ‘Till I Found You’.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama