Mad-Music.pl

Justin Timberlake wystąpi podczas finału tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji!

image001

Po raz pierwszy w historii Konkursu Piosenki Eurowizji na scenie wystąpi artysta nie biorący udziału w konkursie.

Justin Timberlake wykona najnowszy singiel “CAN’T STOP THE FEELING!” na sztokholmskiej scenie podczas finału tegorocznej edycji Eurowizji, 14 maja w sobotę o godz. 21:00!

To fantastyczna okazja i jesteśmy szczęśliwi I Bardzo podekscytowani tym, że Justin Timberlake wraz z zespołem zaśpiewa swój nowy utwór na naszej gali. Fakt, że współautorami piosenki są Szwedzi, Max Martin i Shellback, sprawia, że jest tym bardziej wyjątkowe wydarzenie.” – stwierdza Sven Stojanovic, producent tegorocznej gali Konkursu Piosenki Eurowizji.

CAN’T STOP THE FEELING!” to piosenka skomponowana specjalnie do najnowszej produkcji 3D DreamWorks Animations „Trolle”. Utwór od momentu premiery w ostatni piątek podbija listy przebojów na całym świecie, zdobywając #1 w serwisie iTunes w ponad 50 krajach, w tym Polsce! Singiel „CAN’T STOP THE FEELING!” jest już dostępny w serwisach cyfrowychTUTAJ!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama