Już jest! Nowy teledysk do singla „Perfect” z nadchodzącej płyty One Direction – „Made in the A.M.”

image001

„Perfect” to drugi singiel promujący nową płytę studyjną One Direction! Dziś w nocy miała miejsce premiera teledysku do tego utworu. Obraz wyreżyserowała Sophie Müller, która na swoi koncie ma ponad 100 wideoklipów (m.in. Annie Lennox, No Doubt, Sophie Ellis-Bextor, Garbage, Blur), nagrodę MTV Video Awards i nominację do Grammy.

Współautorami „Perfect” są Harry i Louis oraz Bunetta, Shatkin, Jacob Kasher, John Ryan, Maureen Anne McDonald, a za jej produkcję odpowiadają Julia Bunetta, Jesse Shatkin, AFTERHRS. Jest to kolejny po „Drag Me Down” i „Infinity”, utwór z mocnym gitarowym brzmieniem, ukazujący nowe, dojrzalsze brzmienie One Direction.

„Made in the A.M.” to piąty w karierze zespołu album studyjny. Jego premiera zaplanowana jest na 13 listopada br. Krążek dostępny będzie w wersji podstawowej oraz deluxe. Już teraz można go zamówić m.in. tutaj a wersję cyfrową w serwisie iTunes (standard – deluxe).

Zespół przygotował wyjątkową niespodziankę z okazji premiery płyty! #1DLNDSession to konkurs, w którym fani z całego świata mogą wygrać wyjazd do Londynu i spotkać się ze swoimi idolami na specjalnym, kameralnym występie w listopadzie. Więcej informacji na temat polskiej edycji konkursu, którego finał odbędzie się w najbliższy piątek, 23.10.2015 znaleźć można pod tym linkiem!

One Direction ma na swoim koncie ponad 65 milionów sprzedanych płyt i singli oraz występy przed 7,5 miliona fanów na całym świecie. Zespół jest prawdziwym fenomenem muzyki pop. W maju tego roku, zespół wygrał dwie nagrody Billboard Awards dla Najlepszej Grupy oraz Najlepszego Koncertującego Artysty, a niedawno wystąpili na prestiżowym Apple Music Festival w Londynie.