Mad-Music.pl

Kasia Moś w duecie z Magdą Adamiak. Posłuchajcie “Wait”

Kasia Moś prezentuje nowy utwór “Wait”, w którym gościnnie usłyszycie wokal Magdy Adamiak (prywatnie bliska przyjaciółka Kasi).

“Wait” mówi o uczuciach, do których czasami trudno jest się przyznać, których często nie jesteśmy w stanie zrozumieć. To opowieść o wewnętrznej walce. Sporze racjonalności z prawdą, namiętności z konsekwencjami , serca z rozumem. Wreszcie,  o prawie do popełniania błędów.  Od najmłodszych lat, ze wszystkich stron jest nam „wmawiana” idylliczna miłość, pytanie tylko czy takowa w ogóle istnieje…

Takie historie tworzą stereotypy. Stereotypowe podejście do życia nie jest nieprawdziwe, tylko niekompletne. Każda historia ma swój niepowtarzalny kształt.

Nie pozwólmy aby zewnętrzne poglądy kogokolwiek deprecjonowały naszą opowieść.  To powinno dotyczyć wszystkich aspektów życia. Nie ma jednego słusznego wzorca zachowań. I na pewno nie ma przypadkowych ludzi i uczuć.

Dawno, dawno temu , za górami, za lasami w podkarpackich stronach , prawie rok po moich narodzinach przyszła na świat kruczoczarna lokata dziewczynka Magda Adamiak  

Jakieś 25 lat później, ta piękna dziewczyna pojawia się w moim życiu i staje się najbliższym przyjacielem. Nasza kamracia podróż trwa już 7 lat i z czasem stałyśmy się po prostu podwójnie zwariowanymi, inspirującymi się nawzajem siostrami. Jak powiadają rodziny się nie wybiera, więc i ta spadła z nieba. Kiedy trzeba kopiemy się w tyłek dodając odwagi. Namawiamy do przekraczania swoich barier i lęków, stawania do walki o swoją przyszłość , a kiedy trzeba to poskramiamy rozbudzone ego. Zawsze stajemy za sobą murem.

Naszą wspólną siostrzaną pasją jest muzyka , ogromnym marzeniem nas obu było wspólne muzykowanie. Obiecywałyśmy sobie, że wydamy coś razem. Zaczęło się od bardzo niecenzuralnych piosenek, od muzycznych żartów , które niewykluczone na „starość” pokażemy światu. A skończyło na utworze „poważnym” i pięknym. Wszystko we wszechświecie ma swój czas i miejsce i to jest właśnie ten czas. Warto było tyle czekać.

Kasia Moś
Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama