Mad-Music.pl
fot. Maria Kozaryn

“Kiedy dobrze jest nam” – Kasia Lins z nowym klipem!

Kasię Lins zgodnie okrzyknięto jednym z lepszych debiutów tego roku, choć wydawnictwo premierę miało zaledwie w lutym. Wokalistka nie spoczęła na laurach – obecnie promuje Wiersz Ostatni zarówno poprzez koncertowanie jak i wydawanie kolejnych klipów.

Teledysk do Kiedy dobrze jest nam to szósty z kolei obraz promujący debiutancki album – występuje w nim sama zainteresowana w towarzystwie Hiszpana, Marcosa Gracia. Utwór to połączenie namiętności, melancholii i furii – które doskonale zostały odwzorowane w klipie stworzonym przez Karola Łakomca.

Lins wkrótce wyruszy w trasę koncertową współtworzoną z Cydrem Lubelskim o nazwie  Spragnieni Lata. Wokalistkę również będzie spotkać można na jej własnych koncertach, m.in. w trakcie Open’era czy podczas pierwszej edycji Edison Festival – Taste The Music stworzonej przez Good Taste Production.


Więcej:

Kasia Lins na Facebooku

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama