Mad-Music.pl

Klip za jeden UŚMIECH

KOLOROFONIA - UŚMIECH - (radio cover)

Oto kolejny teledysk, którym KOLOROFONIA promuje swój wydany w lipcu ubiegłego roku debiutancki album “PODZIEMNY KANAŁ, CO PROWADZI NA WOLNOŚĆ”.

Klip ten powstał w odpowiedzi na wyjątkowo przychylny odzew, zarówno ze strony słuchaczy, jak i rozgłośni radiowych do których trafił ten utwór, a jego pojawienie się na kilku listach przebojów oraz sukcesywny awans uwieńczony pierwszym miejscem tylko przyśpieszyły decyzję o konieczności jego powstania.

Ma on również za zadanie otworzyć drzwi do tych radiostacji, które dotąd uzależniały umieszczenie go w swej rotacji od pojawienia się ilustrującego go klipu.

Produkcja ta, podobnie jak i poprzednia powstała jako efekt przyjacielskiej przysługi, uruchamiając przy okazji lawinę niebywale pozytywnych zdarzeń, które w rezultacie doprowadziły do tak zaskakującego efektu końcowego. Począwszy od organizacji planu, przez oświetlenie, po zdjęcia i montaż, wszystko to udało się zrealizować… ZA JEDEN UŚMIECH!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama