Klubowe klasyki zagrane przez orkiestrę!

Lowland 1

Po 7 latach od wydania bestsellerowej pierwszej części, fiński kompozytor Lowland powraca do projektu „Classical Trancelations„. To kontynuacja unikalnego wydawnictwa, na którym słynne klubowe hity zostały przearanżowane na wersje klasyczne.

Największe trance’owe produkcje, w klasycznych interpretacjach? Może brzmi to nieprawdopodobnie, ale jest możliwe dzięki fińskiemu kompozytorowi, który nazywa się Petri Alanko, a nagrywa i występuje pod pseudonimem Lowland.

W 2008 roku ukazała się pierwsza odsłona albumu pt. „Classical Trancelations”. Znalazły się na nim klasyczne wersje takich hitów jak np. „1998”, „Café Del Mar”, „Flaming June”, „Synaesthesia”, „Seven Cities”, „Rush”, „Sun”, „Communication” czy „Serenity”. Zarówno przez recenzentów jak i fanów klubowych brzmień, okrzyknięto go jedną z najciekawszych premier jakie ujrzały światło dzienne w tamtym czasie.

Po prawie dekadzie oczekiwania przyszedł czas na część z numerem dwa, z kolejnym zestawem znakomitych, relaksujących kompozycji. Tym razem Petro wziął na warsztat m.in. „Blue Fear” Armina Van Buurena, słynny „Airwave” od Rank 1 czy „Carte Blanche” z repertuaru Veracochy. Dodatkiem jest bonusowy utwór zatytułowany „Tall Shiny Buildings”, w wersji Ambient Mix od samego autora albumu.

Przed Wami znane i lubiane hity, ale w bardzo wyjątkowych wersjach.

Lowland - Classical Trancelations 2 (front)

Tracklista:
01. Offshore
02. Blue Fear
03. Airwave
04. Carte Blanche
05. Till The Sky Falls Down
06. Rush Hour
07. Find Yourself
08. Firefly
09. Blackbird
10. Mirage
11. Tall Shiny Buildings (Ambient Mix)

 

PREMIERA: 13.11.2015, JUŻ W SPRZEDAŻY!

Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

KLIKNIJ ABY OBEJRZEĆ: