Mad-Music.pl

KODALINE pokazują nagrany na ulicach Warszawy akustyczny klip do singla ‘Brother’ !

Okazuje się, że koncert w ramach Orange Warsaw Festival, jaki na początku czerwca grupa Kodaline zagrała przed polską publicznością, był ważnym wydarzeniem również dla samego zespołu. Przypomnijmy, że to wtedy Irlandczycy po raz pierwszy zaprezentowali światu pierwszy singiel z nowej, nadchodzącej płyty – ‘Brother’. Euforyczna reakcja publiczności skłoniła Kodaline jeszcze do jednego ruchu – podczas tej samej wizyty wyszli na ulice warszawskiej Starówki i tam w jednym ujęciu nagrali akustyczną wersję ‘Brother’. Klip z tego wydarzenia już teraz można oglądać na Vevo.

Utwór ‘Brother’ to zapowiedź trzeciej, planowanej na jesień płyty Kodaline, nagranej z plejadą znanych i popularnych producentów – guru muzyki pop Wayne’m Hectorem, Jonny’m Cofferem (Beyonce, Emeli Sande, Naughty Boy) i Two Inch Punch (Rag ‘n’ Bone Man, Sam Smith). Jak zapowiadają sami muzycy, ich ubiegłoroczny romans z muzyką elektroniczną (zespół usłyszeć można w hicie ‘Raging’ Kygo) nie pozostał bez wpływu na ostateczne brzmienie nowego krążka.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!