Kolorofonia i Patronite

KOLOROFONIA i PATRONITE - FACEBOOK LINK FOTO

KOLOROFONIA z dumą oznajmia, że znalazła się w gronie twórców reprezentujących debiutujący portal crowdfundingowy PATRONITE.

To rodzimy odpowiednik serwisów, które umożliwiają artystom ich swobodę twórczą, dzięki dobrowolnym, comiesięcznym wpłatom płynącym od wspierających ich fanów.

Oto, co mówi na temat udziału w tym przedsięwzięciu Michał Kisielewski, pomysłodawca projektu KOLOROFONIA:

„Oto przed Wami gotowy, choć wciąż otwarty na sugestie i zmiany profil, który w swym założeniu ma i pomóc i coś pokazać i coś udowodnić, ale przede wszystkim natchnąć i zainspirować Was do dopingowania i wspierania artystów, zwłaszcza tych, którzy w swych działaniach nie kierują się aspektem komercyjnym, ale podejmują ryzyko tworzenia tego, co gra im w sercu, bez oglądania się na trendy i mody. Patronite.pl jest polskim odpowiednikiem powstałych na zachodzie serwisów, które pomagają twórcom funkcjonować i swobodnie działać dzięki wsparciu płynącemu od ich odbiorców. Różni się jednak jedną, dla mnie bardzo ważną sprawą.Jest nasz. Rodzimy. Polski.Dlatego z radością przyjąłem zaproszenie, by nie tylko w nim uczestniczyć, ale i z miejsca zaoferowałem się, by firmować go swymi działaniami, gdyż jego idea jest bliska memu sercu i to od dawna.

Zachęcam Was do zapoznania się z powiększającą się z dnia na dzień armią talentów, a tych, którzy zechcą wesprzeć w swych działaniach projekt KOLOROFONIA pozdrawiam serdecznie i obiecuję, że nie zawiodę!”

 Na uwagę zasługuje dość nowatorskie podejście do kwestii tzw. „progów”, które nie oferuje namacalnych korzyści, ale stawia nacisk na świadomość współuczestniczenia w szeroko rozumianym czynieniu dobra.

Profil artysty znajdziecie pod adresem:
www.patronite.pl/kolorofonia

patronite - logo - black kolorofonia - logo - black