Okładka/Materiały prasowe

Komodo prezentują nowy teledysk!

Panowie z Komodo dobrze wiedzą, jak umilić swoim fanom ten trudny czas. Formacja przygotowała nową, klubową wersję singla „Miami Deja Vu”, której towarzyszy premiera oficjalnego teledysku!

Komodo w teledysku do „Miami Deja Vu” pokazuje jak świat będzie wyglądał po pandemii koronowirusa. Początkowo plany były takie, żeby zrealizować zdjęcia klipu w Miami, jednak ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną artyści zmienili plan. Wykorzystali teledysk, który nakręcili kilka lat temu w Chorwacji. Piękna blondynka, która wystąpiła w teledysku to Paulina Zgoda.

„Miami Deja Vu Club Edit” to nowa wersja wspólnej autorskiej produkcji formacji Komodo oraz Sykes’a – brytyjskiego wokalisty i kompozytora, którego przez ostatnie miesiące mogliśmy usłyszeć na wspólnych koncertach grupy. Tak jak w przypadku poprzednich produkcji Komodo, również i tym razem możemy usłyszeć klimat lat 80’, zachowując przy tym świeżość współczesnych brzmień.

Charakterystyczna, zapamiętywalna melodia, głębokie basy,  ciekawa warstwa tekstowa połączona z przyjemnym wokalem – tak w skrócie można określić nagranie, które opowiada o uzależnieniu od uczucia jakim jest miłość. Wspólne chwile w miejscu takim jak Miami stają się wizytą w raju, obsesyjnie powracając w świadomości jako tytułowe deja vu. Autorzy pozostawiają jednak swobodną interpretację słuchaczom, czy jest to opowieść o prawdziwej miłości, czy też toksycznej relacji…