Mad-Music.pl

Lady Gaga: Nowa piosenka i informacje o nadchodzących albumach

Gaga-2015

Lady Gaga raczej nie ma zamiaru zrobić sobie przerwy od pracy. W internecie pojawiła się jej nowa piosenka Till It Happens To You nagrana do filmu dokumentalnego The Hunting Ground. Kompozycja została napisana przez Diane Warren.

Ale to nie wszystko.

Gaga wróciła też do studia, żeby nagrać nową muzykę na jej nowy album. Na razie nie wiadomo, czy będzie to ARTPOP vol. 2 czy może krążek o innym tytule. Na jego temat wypowiedział się ostatnio Giorgio Moroder, który prawdopodobnie będzie pracował z piosenkarką nad nowymi piosenkami:

I was supposed to be in the studio with her a week ago, but I got a cold. I’ll see her when I’m back. I have about five or six tracks, just basic ideas. Drums, keyboard, bass. I’m going to be surprised, I think – I don’t have a clue about the way she’s recording. Will she play the piano? Will I?

Na dodatek Lady Gaga chce wypuścić w tym roku kolejny wspólny album jazz’owy z Tonym Bennetem.

A oto nowa piosenka – Till It Happens to You. Niestety jej jakość jest słaba.

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!