Lady Gaga z nowym singlem – „Stupid Love”

„Świat gnije w konflikcie” – początek nowej ery w karierze Lady Gagi.

Od wczoraj mamy przyjemność słuchać nowego singla Lady GagiStupid Love, który promuję szósty studyjny album artystki. Po raz pierwszy doświadczyliśmy jednoczesnej premiery utworu i teledysku, a jednocześnie w utworze możemy zaobserwować powrót do debiutu. Czy „koniec ziemi” oznacza, że Gaga postanowiła odrodzić się na nowo jako twórczyni?

Stupid Love jest świetnym tanecznym numerem, który na pewno usłyszymy na każdej imprezie. Mimo rytmiczności i wielobarwności, jest to tekstowo smutny utwór o rozczarowaniu, bólu i zależności w miłości. Kontrast między tonacją, rytmem oraz beatem, a lirycznością jest czymś co zawsze cieszy moje ucho.

Chromatica

Chromatica – to słowo wita nas we wstępie do futurystycznego teledysku, a także zakańcza go. W związku z tym, czyżbyśmy mogli spodziewać się, iż jest to nazwa albumu i temat przewodni nowej ery? Wideo właśnie to sugeruje. Słowo odnosi się do kolorów chromatycznych, a grupy tancerzy podzielone są zgodnie z blokami barw. Cóż można powiedzieć poza czekamy na więcej!

Jakie macie wrażenia i nastawienie co do #LG6? Dawajcie znać.