Lanberry i jej „miXtura” to gotowa playlista na imprezę!

Drugi studyjny album Lanberry, „miXtura”, jest już dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. Singlem promującym wydawnictwo jest utwór „Nie ma mnie”.

Jedna z najważniejszych artystek pop na polskiej scenie muzycznej właśnie wydała drugi album. „miXtura” to wyjątkowy krążek , który w perfekcyjny sposób łączy inspiracje współczesnym popem z muzycznymi wibracjami przełomu lat 80. i 90. Na albumie znalazło się 14 energetycznych utworów, w tym hity takie jak „Ostatni most” (12 milionów wyświetleń i #1 radiowego Airplaya) czy „Gotowi na wszystko” feat. Feel (15 milionów wyświetleń i #1 Airplay)

Jak sama nazwa wskazuje, ta płyta to swoista mieszanka inspiracji Lanberry, zarówno w warstwie dźwiękowej, jak i tekstowej. Na krążku znalazły się utwory w języku polskim, angielskim oraz…. hiszpańskim. Wszystkie teksty na płycie są autorstwa Lanberry, a utwory powstawały we współpracy artystki z zagranicznymi i polskimi producentami.

Sukcesy singli zapowiadających wydawnictwo mówią jedno – „miXtura” zdecydowanie jest jedną z najmocniejszych popowych premier tej jesieni!