Lanberry zapowiada premierę drugiej płyty

Okładka płyty „miXtura”/foto press

„miXtura”, bo tak nazywa się drugi krążek Lanberry, trafi do sprzedaży 9 listopada.

Lanberry to zdecydowanie jedno z najgłośniejszych nazwisk na polskiej scenie muzycznej. Teledyski artystki mają łącznie ponad 53 miliony wyświetleń na Youtube. Single „Ostatni most” oraz „Gotowi na wszystko” (feat. Feel) pokryły się złotem, przy czym duet z Piotrem Kupichą był także najczęściej rozgrywanym utworem w radiostacjach w pierwszym półroczu 2018 roku.

Zamów album „miXtura” w przedsprzedaży!

Sukcesy singli zapowiadających wydawnictwo mówią jedno: „miXtura” zapowiada się na jedną z najmocniejszych popowych premier albumowych tej jesieni! Bezpośrednim zwiastunem płyty jest energiczny numer „Heart of Gasoline”:

Lanberry w anglojęzycznej, mocno elektronicznej odsłonie udowadnia, że potrafi bawić się formami muzycznymi, nadal zachowując 100% autentyczności i… niebywałego talentu, ne tylko jako wokalistka, ale też songwriterka.

Teledysk do utworu w swojej stylistyce nawiązuje do lat 90., co w warstwie graficznej jest odniesieniem do okładki płyty. Połączenie oldschoolowej kreacji wizualnej z współczesnymi brzmieniami daje kapitalny efekt współgrający idealnie z wizerunkiem Lanberry.

Tej jesieni Lanberry zdecydowanie ma wystarczająco muzycznego paliwa, żeby po raz kolejny podbić serca fanów.