Lepiej weź głęboki oddech, najnowsza EPka Marissy „Just Breathe” zapiera dech w piersiach!

Wraz z EPką premierę miał również singiel „Stranger” z międzynarodową obsadą. Udział w produkcji numeru mieli Keanu Silva oraz Jhn McFly.

“Just Breathe” Marissy to drugi mini album w jej dyskografii. Znajdziemy na nim utwory nagrane do trzeciej części netflixowego blockbustera – „365 dni”. Na EPce, oprócz solowych utworów Marissy, usłyszymy piosenki, które powstały we współpracy z producentami Keanu Silvą, Jhn McFly’em, Tommy’m Docherty, oraz duetem EMO z którym nagrała streamingowy przebój “365 days” z drugiej części filmu.

Just breathe znaczy, by po prostu oddychać. Niezależnie czy brakuje mi tchu w cudownych chwilach, czy też w niezwykle trudnych dla mnie momentach, powtarzam sobie w myślach – Marysia, po prostu oddychaj. Moment na oddech i uspokojenie kołatających się w mojej głowie myśli jest dla mnie bardzo ważny, dlatego mam nadzieję, że pomoże również moim słuchaczom

mówi Marissa o swoim najnowszym wydaniu

Jak zauważyła artystka, jej ostatnie utwory niosą za sobą bardzo dużą dawkę emocji. Pozwalają słuchaczom na zajrzenie bezpośrednio do jej głowy i usłyszenie, co się w niej dzieje. Marissa nie ukrywa nawet swoich najciemniejszych myśli.  

Piosenki nagrane przez Marissę do drugiej części filmu „365 dni” uzyskały ponad 8,5 miliona odtworzeń w serwisie Spotify. Jej muzyka była odtwarzana głównie w Niemczech, Francji i USA, gdzie odbiorcy wysłuchali ich prawie 3 miliony razy. Co więcej, „365 Days” było drugim, najczęściej szukanym za pomocą Shazama, utworem na świecie, ustępując miejsca jedynie Harry’emu Stylesowi z piosenką „As It Was”.