Mad-Music.pl

Lil Wayne, Wiz Khalifa, Imagine Dragons Logic, Ty Dolla $ign & X Ambassadors w utworze Sucker for Pain

lil-wayne-imagine-dragons-wiz-khalifa-sucker-for-pain-ty-dolla-ign-logic-x-ambassadors

Już 5 sierpnia do kin trafi film Suicide Squad – polski tytuł: Legion Samobójców. W tym samym dniu pojawi się w sprzedaży stworzony do niego soundtrack Suicide Squad: The Album. Jedną z głównych ról zagra Jared Leto z zespołu 30 Seconds To Mars.

Pierwszy singel, który promuje krążek został utwór Heathens od twenty one pilots. Swoją premierę zaliczył 17 czerwca. Kolejnym promującym kawałkiem została piosenka Sucker For Pain. Usłyszymy w niej paru artystów: Lil Wayne’a, Wiz’a Khalifę, Imagine Dragons  Logic, Ty Dolla $ign oraz X Ambassadors. Prawdziwa mieszanka wybuchowa. Pojawił się on 24 czerwca. W tym samym dniu został opublikowany do niego teledysk.

Zobaczcie sami.

 

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama